KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145039
nr 1414 5039
Peter Brunius. Signerad, strandmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x136cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:35:34
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr